• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Очищення влади

Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Територіальне управління БЕБ у м. Києві інформує про те, що розпочато перевірку стосовно: 

П.І.Б. Посада Посилання на декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Дата початку перевірки Файли, що додаються Результати перевірки
ЄЛХОВСЬКИЙ Ігор Вікторович
Головний спеціаліст відділу організаційно методичної роботи Підрозділу детективів (на правах самостійного Управління)
Декларація 19.04.2024
Заява
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Єлховського Ігоря Вікторовича, головного спеціаліста відділу організаційно-методичної роботи Підрозділу детективів (на правах самостійного Управління) Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
АНУФРІЄВ Юрій Валерійович Головний спеціаліст Юридичного відділу Декларація 09.02.2024 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Ануфрієва Юрія Валерійовича, головного спеціаліста Юридичного відділу Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ВЕРНИГОРА Андрій Володимирович Головний спеціаліст відділу технічного забезпечення, телекомунікаційних технологій та зв’язку Управління інформаційних технологій Декларація    31.01.2024 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Вернигори Андрія Володимировича, головного спеціаліста відділу технічного забезпечення, телекомунікаційних технологій та зв’язку Управління інформаційних технологій Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
КАВУН Володимир Сергійович Старший аналітик Управління аналізу інформації та управління ризиками Декларація 31.01.2024 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Кавуна Володимира Сергійовича, старшого аналітика Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
БЕЗРУЧЕНКО Катерина Володимирівна Головний спеціаліст Режимно - секретного відділу Декларація 23.01.2024 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Безрученко Катерини Володимирівни, головного спеціаліста Режимно-секретного відділу Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
СТЕФАНЧУК Олександр Іванович Головний спеціаліст відділу технічного забезпечення, телекомунікаційних технологій та зв’язку Управління інформаційних технологій Декларація 11.01.2024 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Стефанчука Олександра Івановича, головного спеціаліста відділу технічного забезпечення, телекомунікаційних технологій та зв’язку Управління інформаційних технологій Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ДЕРГУНОВ Кирило Володимирович Головний спеціаліст Юридичного відділу Декларація 10.01.2024 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Дергунова Кирила Володимировича, головного спеціаліста Юридичного відділу Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ГОЛУБ Вікторія Володимирівна Головний спеціаліст Організаційно -розпорядчого відділу Декларація 29.12.2023 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Голуб Вікторії Володимирівни, головного спеціаліста Організаційно-розпорядчого відділу Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ШИНГИРІЙ Олександр Миколайович Старший детектив Підрозділу детективів (на правах Управління) Декларація 29.12.2023 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Шингирія Олександра Миколайовича, старшого детектива Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
КОЛЄСНІКОВ Роман Сергійович Старший детектив Підрозділу детективів (на правах Управління) Декларація 28.12.2023 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Колєснікова Романа Сергійовича, старшого детектива Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ТІВОНЕНКО Ілля Юрійович Старший детектив Підрозділу детективів Декларація 27.12.2023 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Тівоненка Іллі Юрійовича, старшого детектива Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ОМЕЛЬЧУК Олександр Сергійович Детектив Підрозділу детективів (на правах Управління) Декларація 27.12.2023 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Омельчука Олександра Сергійовича, детектива Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ГРИГОР’ЄВ Микита Сергійович Завідувач Сектору комунікацій Декларація 27.12.2023 Заява.pdf За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Григор’єва Микити Сергійовича, завідувача Сектору комунікацій Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ТЕРЕЩЕНКО Олександр Олександрович Керівник Відділу матеріально-технічного забезпечення Декларація 21.12.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Терещенка Олександра Олександровича, керівника Відділу матеріально-технічного забезпечення Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
КАШТАЛАП Ярослав Андрійович

Старший аналітик Управління аналізу інформації та управління ризиками Декларація 21.12.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Кашталапа Ярослава Андрійовича, старшого аналітика Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ВЕНІСЛАВСЬКИЙ Володимир Сергійович Детектив Підрозділу детективів (на правах Управління) Декларація 21.12.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Веніславського Володимира Сергійовича, детектива Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
БІЛИЦЯ Сергій Олександрович Старший аналітик Управління аналізу інформації та управління ризиками Декларація 21.12.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Білиці Сергія Олександровича, старшого аналітика Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
АТАБЄГОВ Мераб Іраклійович Детектив Підрозділу детективів (на правах Управління) Декларація 21.12.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Атабєгова Мераба Іраклійовича, детектива Територіального управління БЕБ у м. Києві, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux