• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Очищення влади

Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Територіальне управління БЕБ у Київській області інформує про те, що розпочато перевірку стосовно:


П.І.Б. Посада Посилання на декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Дата початку перевірки Файли, що додаються Результати перевірки
РИБІНА Альона Вікторівна Головний спеціаліст Організаційно-розпорядчого відділу 16.02.2024 Заява.pdf
У зв’язку зі звільненням 20.02.2024 з посади головного спеціаліста Організаційно-розпорядчого відділу Територіального управління БЕБ у Київській області, за угодою сторін, відповідно до вимог частини другої статті 86 Закону України «Про державну службу», перевірка передбачена Законом України «Про очищення влади» стосовно Рибіної Альони Вікторівни призупинена
СТРОКІН Юрій Олексійович Керівник Відділу матеріально-технічного забезпечення
28.12.2023

За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Строкіна Юрія Олексійовича, керівника Відділу матеріально-технічного забезпечення Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ТОМІЛОВ Олександр Сергійович Старший детектив Підрозділу детективів (на правах Управління)
28.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Томілова Олександра Сергійовича, старшого детектива Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
БЕЗУШКО Андрій Петрович Старший детектив Підрозділу детективів (на правах управління)
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Безушка Андрія Петровича, старшого детектива Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ГЕРАСИМЕНКО Олена Вікторівна Старший аналітик Управління аналізу інформації та управління ризиками
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Герасименко Олени Вікторівни, старшого аналітика Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
РИНДЯ Дар’я Дмитрівна Старший аналітик Управління аналізу інформації та управління ризиками
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Ринді Дар’ї Дмитрівни, старшого аналітика Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ТКАЧЕНКО Алла Вікторівна Аналітик Управління аналізу інформації та управління ризиками
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Ткаченко Алли Вікторівни, аналітика Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ЩЕГЛОВА Олександра Владиленівна Детектив Підрозділу детективів (на правах управління)
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Щеглової Олександри Владиленівни, детектива Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ІСЕВИЧ Олег Олексійович Завідувач Сектору комунікацій
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Ісевича Олега Олексійовича, завідувача Сектору комунікацій Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ДОМАШИЧ Елеонора Олександрівна Головний спеціаліст Сектору комунікацій
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Домашич Елеонори Олександрівни, головного спеціаліста Сектору комунікацій Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
КИРИЛОВ Василь Сергійович Головний спеціаліст Відділу інформаційних технологій
22.12.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до Кирилова Василя Сергійовича, головного спеціаліста Відділу інформаційних технологій Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
ДАНИЛЮК Світлана Вікторівна Головний спеціаліст відділу персоналу
01.11.2023
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до ДАНИЛЮК Світлани Вікторівни, головного спеціаліста Відділу персоналу Територіального управління БЕБ у Київській області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux