• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Очищення влади

Інформація щодо проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" 

Законом України «Про очищення влади» передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», поданих особами,  які обіймають відповідні посади чи претендують на зайняття таких посад.  Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять,  затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади».

На виконання вимог Закону України «Про очищення влади» Територіальне управління БЕБ у Чернівецькій області інформує про те, що розпочато перевірку стосовно: 

П.І.Б. Посада Посилання на декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування Дата початку перевірки Файли, що додаються Результати перевірки
Задорожна Ірина Олегівна
Головний спеціаліст з питань комунікацій
Декларація
20.03.2024
Заява pdf
За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до ЗАДОРОЖНОЇ Ірини Олегівни, головного спеціаліста з питань комунікацій Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
Ромасова Анна Іванівна Детектив Декларація 11.12.2023 Заява За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до РОМАСОВОЇ Анни Іванівни, детектива Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
Акользін Артем Олександрович Завідувач Сектору інформаційних технологій Декларація 24.11.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до АКОЛЬЗІНА Артема Олександровича, завідувача сектору інформаційних технологій Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
Поліщук Аліна Олександрівна Старший аналітик ТУ БЕБ у Чернівецькій області  Декларація 24.11.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до ПОЛІЩУК Аліни Олександрівни, старшого аналітика Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».
Хомік Олександр Іванович Завідувач Режимно-секретного сектору Декларація 20.11.2023 Заява  За результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, встановлено, що до ХОМІКА Олександра Івановича, завідувача режимно-секретного сектору Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області, не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux