• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Наказ Бюро економічної безпеки України
від 05 серпня 2022 р. № 178
Київ
Про внесення змін до наказу Бюро економічної безпеки України від 01 лютого 2022 року № 27


Відповідно до законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних», постанов Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736 «Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію» та від 03 листопада 2021 року № 1135 «Про утворення територіальних органів Бюро економічної безпеки»

НАКАЗУЮ:


1. Внести зміну до пункту 2 наказу Бюро економічної безпеки України від 01 лютого 2022 року № 27 «Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Бюро економічної безпеки України», виклавши його в такій редакції:

«2. Керівникам структурних підрозділів центрального апарату та територіальних управлінь Бюро економічної безпеки України забезпечити дотримання вимог цього наказу.».

2. Внести до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Бюро економічної безпеки України, затвердженого наказом Бюро економічної безпеки України від 01 лютого 2022 року № 27 (далі – Перелік), такі зміни:

1) розділ 7 Переліку доповнити пунктами 7.11 – 7.15 такого змісту:

«7.11. Відомості про кількість військовозобов’язаних та техніки, які перебувають на військовому обліку, призначених для доукомплектування Збройних Сил України, інших військових формувань.

7.12. Відомості про потреби, обсяги матеріально-технічного, фінансового забезпечення заходів, передбачених мобілізаційними планами.

7.13. Відомості про військовозобов’язаних БЕБ, призваних на військову службу під час мобілізації до Збройних Сил України та інших військових формувань.

7.14. Відомості про працівників, які виконують завдання у сфері оборони держави.

7.15. Відомості про працівників, які отримали статус учасника бойових дій (ООС).»;

2) доповнити Перелік новими розділами 9 та 10 такого змісту:

«9. Цивільний захист

9.1. Відомості щодо цивільного захисту за окремими показниками про дислокацію (адресу фактичного місцезнаходження), функціонування, характеристики конкретних (міських, запасних позаміських) пунктів управління.

9.2. Відомості щодо організації оповіщення або зв’язку у сфері цивільного захисту на особливий період, в умовах надзвичайного стану чи в разі загрози вчинення або вчинення терористичних актів центрального органу виконавчої влади.

9.3. Відомості щодо нормативів, заходів, завдань та планування заходів цивільного захисту.

10. Внутрішній контроль

10.1. Відомості щодо адміністративних, фінансово-господарських, технологічних та інших процесів, здійснення яких забезпечується в БЕБ, територіальних управліннях, на підприємствах та в установах, що належать до сфери управління БЕБ.

10.2. Відомості щодо обов’язкових для виконання працівниками БЕБ дій (рішень), що спрямовані на здійснення їх повноважень у процесі виконання функцій.

10.3. Інформація з ресурсу, створеного БЕБ, який об’єднує актуальні результати аналізу ризиків та прийнятих в БЕБ рішень щодо реагування на ризики.

10.4. Відомості щодо комплексу заходів моніторингу за відповідністю внутрішнього контролю встановленим вимогам, фактичного виконання заходів контролю та усунення недоліків, виявлених у ході контрольних та аудиторських заходів у БЕБ.

10.5. Інформація щодо систематизованого переліку заходів на відповідний період, який містить ризики в досягненні БЕБ цілей, заходи реагування на ризики, строки їх виконання, відповідальні особи, обсяги необхідних ресурсів, очікувані та кінцеві результати управління ризиками.

10.6. Документи, складені за результатами проведення перевірки та/або здійснення контрольних заходів (звіти та додатки до них, висновки, рекомендації тощо).

10.7. Внутрівідомча службова кореспонденція, листи, службові та доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з результатами перевірки та/або здійснення контрольних заходів за напрямами діяльності БЕБ, процесом прийняття управлінських рішень і передують прийняттю рішень.».

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.Директор       Вадим МЕЛЬНИК


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux