Співробітники Бюро економічної безпеки України власними силами та спільно з волонтерам, збирають та передають допомогу ЗСУ, підрозділам тероборони, іншим організаціям та закладам.
На початку квітня, БЕБ передало на потреби бійців ЗСУ понад 6 тонн медикаментів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни та одягу.
Також 6 тонн вантажу з товарами повсякденного вжитку отримала від Бюро Благодійна організація “Карітас Запоріжжя”.
![](/storage/app/sites/32/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Humanit%2012.04/photo2022-04-1115-33-45.jpg)
Чернігівській міській лікарні №4, у відділення "Хоспіс", де перебуває 26 пацієнтів, у тому числі паліативні хворі, надано необхідні медикаменти, продукти, одяг та засоби гігієни, загальною вагою біля 6 тонн.
Жителям с. Іванків, с. Бородянка та с. Макарів, Київської області, а також бійцям ЗСУ доставлено продукти харчування, теплий одяг, інші необхідні речі.
У неділю, під патронатом співробітників БЕБ, здійснено постачання гуманітарної допомоги з м. Дніпро до м. Харкова, яка стане у нагоді небайдужим підприємцям, що організували харчування малозабезпечених громадян та пенсіонерів в районі Салтівка.
Орієнтовна загальна вага переданих товарно-матеріальних цінностей становить близько 25 тонн.
Щиро дякуємо всім, хто долучився!