В.о. Директора Бюро економічної безпеки України Андрій Пащук та Директор Академії фінансового моніторингу Ростислав Марчук підписали Меморандум про співпрацю
В.о. Директора Бюро економічної безпеки України Андрій Пащук та Директор Академії фінансового моніторингу Ростислав Марчук підписали Меморандум про співпрацю
опубліковано 16 серпня 2023 року о 17:22
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але ви можете вільно користуватися ним.