Проєкт “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України” спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Національною соціальною службою України запускає Третій щорічний конкурс історій “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”.
Мета конкурсу – популяризувати успішну тристоронню співпрацю між секторами та результати їхньої спільної роботи задля розвитку суспільства відповідальних громадян та сильної, незалежної, вільної України.
За результатами цього конкурсу буде створено Збірник історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства, бізнесу та органів влади. Збірник буде поширено на ресурсах усіх партнерів Конкурсу, а про окремі історії зі Збірника заплановано зробити короткі відеоролики.
Участь у конкурсі можуть взяти представники органу державної влади чи органу місцевого самоврядування, організації громадянського суспільства або бізнесу, які мають досвід втілення проєкту/ініціативи за участі трьох секторів, шляхом заповнення реєстраційної форми за посиланням https://forms.gle/4PkDgoR7MSfYLvo96.
Щоб історія потрапила до Збірника, вона має відповідати наступним критеріям:
Термін – до 14 вересня включно.
Контактна особа із питань участі в конкурсі - Володимир Куделя, менеджер проєктів Центру демократії та верховенства права, електронна пошта: v.kudelia@cedem.org.ua , ФБ-сторінка.
Довідково. Конкурс щорічно проводиться у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. У 2020-му році було проведено інформаційну кампанію “Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці", а у 2022-му році – інформаційну кампанію “Громадянське суспільство, бізнес та влада – кращі практики співпраці”.