• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Сектор персоналу


Основні завдання:

1. Реалізація державної політики з питань управління персоналом
у Територіальному управлінні.

2. Забезпечення здійснення Керівником своїх повноважень з питань управління персоналом.

3. Забезпечення організаційного розвитку Територіального управління.

4. Добір персоналу Територіального управління.

5. Прогнозування розвитку персоналу, заохочення працівників до службової кар’єри, підвищення рівня їх професійної компетентності.

6. Здійснення аналітичної та організаційної роботи з кадрового менеджменту.

7. Документальне оформлення вступу на державну службу, її проходження та припинення.

8. Забезпечення роботи щодо проходження служби особами, які мають спеціальні звання БЕБ, відповідно до Положення про проходження служби.

9. Організація проведення стажування.


Основні функції:

1. Участь у розробленні пропозицій щодо структури та штатного розпису Територіального управління.

2. Розробка і участь у розробленні проєктів нормативних актів, що стосуються питань управління персоналом, трудових відносин, державної служби та проходження служби у структурних підрозділах Територіального управління.

3. Внесення пропозицій Керівнику з питань удосконалення управління персоналом та кадрового менеджменту.

4. Здійснення аналітично-консультативого забезпечення роботи Керівника
з питань управління персоналом.

5. Контроль за розробленням посадових інструкцій державних службовців та працівників підрозділів Територіального управління, які затверджує Директор Бюро економічної безпеки України (далі – БЕБ), а також перегляд їх на відповідність встановленим законодавством вимогам.

6. Проведення роботи щодо створення сприятливого організаційного та психологічного клімату, формування корпоративної культури у колективі, розв’язання конфліктних ситуацій.

7. Вивчення потреби в персоналі на вакантні посади в Територіальне управління та внесення відповідних пропозицій Керівнику.

8. Приймання документів від кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В», проведення перевірки документів, поданих кандидатами, на відповідність встановленим законодавством вимогам, повідомлення кандидатів про результати такої перевірки та подання їх на розгляд конкурсної комісії, здійснення інших заходів щодо організації конкурсного відбору.

9. Направлення кандидатам на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В» письмових повідомлень про результати конкурсу, зокрема засобами телекомунікаційного зв’язку.

10. За дорученням Керівника, перевірка дотримання вимог законодавства про працю та державну службу, правил внутрішнього службового (трудового) розпорядку в Територіальному управлінні.

11. Разом з іншими структурними підрозділами Територіального управління:

1) організація роботи щодо розробки положень про структурні підрозділи;

2) опрацювання штатного розпису Територіального управління;

3) організація роботи щодо мотивації персоналу Територіального управління, спільно з підрозділом бухгалтерського обліку;

4) забезпечення планування службової кар’єри, планомірного заміщення посад державної служби, та посад, що передбачають спеціальні звання БЕБ в Територіальному управлінні підготовленими фахівцями, згідно з вимогами до професійної компетентності, та стимулювання просування по службі з урахуванням професійної компетентності та сумлінного виконання посадових обов’язків;

5) організація роботи щодо стажування державних службовців та осіб, які мають спеціальні звання БЕБ.

12. Організація проведення внутрішніх навчань державних службовців та працівників структурних підрозділів Територіального управління.

13. Здійснення планування професійного навчання працівників структурних підрозділів Територіального управління.

14. Узагальнення потреби державних службовців та працівників структурних підрозділів Територіального управління у підготовці та підвищенні кваліфікації і внесення відповідних пропозицій Керівнику.

15. Забезпечення організації проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади», підготовка довідки про її результати.

16. Разом із державним службовцем складення індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності за результатами оцінювання його службової діяльності.

17. Ведення встановленої звітно-облікової документації, підготовка державної статистичної звітності з кадрових питань.

18. Проведення аналізу кількісного та якісного складу державних службовців та осіб, які мають спеціальні звання БЕБ.

19. Здійснення комплексу заходів з організації оцінювання результатів службової діяльності державних службовців Територіального управління.

20. Надання консультативної допомоги з питань управління персоналом керівникам структурних підрозділів Територіального управління.

21. Обчислення стажу роботи та вислуги років працівників Територіального управління.

22. Здійснення контролю за додержанням законодавства про державну службу, про працю, службу в структурних підрозділах Територіального управління.

23. Розгляд пропозиції та підготовка документів щодо заохочення та нагородження персоналу Територіального управління, державними нагородами, ведення відповідного обліку.

24. Організація складення:

1) присяги державного службовця особою, яка вперше вступає на державну службу;

2) присяги особи, яка вперше призначається на посади, що передбачають спеціальні звання БЕБ.

25. Оформлення документів про присвоєння відповідних рангів державним службовцям, спеціальних звань особам, яких прийнято на службу до Територіального управління.

26. Ознайомлення державних службовців та працівників структурних підрозділів Територіального управління з правилами внутрішнього службового розпорядку державного органу, посадовими інструкціями та іншими документами з проставленням ними підписів та дати ознайомлення.

27. Організація роботи щодо обліку, оформлення, видачі та зберігання службових посвідчень державних службовців та осіб, які мають спеціальні звання БЕБ.

28. Забезпечення підготовки матеріалів щодо призначення на посади та звільнення персоналу Територіального управління.

29. Здійснення контролю за встановленням надбавок за вислугу років.

30. Формування графіку відпусток персоналу Територіального управління, підготовка проєктів актів щодо надання відпусток персоналу, контроль їх подання та ведення обліку.

31. Здійснення роботи, пов’язаної із заповненням трудових книжок, зберіганням особових справ (особових карток) державних службовців та працівників підрозділів Територіального управління.

32. Оформлення і видача довідок з місця роботи працівникам.

33. Здійснення обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних у Територіальному управлінні.

34. У межах компетенції, підготовка розпорядчих документів про відрядження персоналу Територіального управління.

35. Підготовка, у межах компетенції, документів щодо призначення пенсій персоналу Територіального управління.

36. Розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, запитів та звернень народних депутатів України, запитів на інформацію з питань управління персоналом.

37. Забезпечення організації соціальної роботи з працівниками Територіального управління, колишніми працівниками, пенсіонерами, оформлення та видача документів, що підтверджують право на пільги.

38. Забезпечення видачі у встановленому порядку звільненим особам копій актів про звільнення, внесення належних записів про звільнення до трудової книжки.

39. Проведення іншої роботи, пов’язаної із застосуванням законодавства про працю, державну службу та проходження служби осіб начальницького складу в структурних підрозділах Територіального управління.

40. Здійснення інших повноважень, передбачених законодавством.


Поштова адреса: вул. Решетилівська, 47, м. Полтава, Україна, 36007

Електронна адреса: poltava@esbu.gov.ua

Телефон: (0532) 56-63-93

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux