• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Сектор матеріально-технічного забезпечення


Основні завдання:

1. Організаційне, матеріально-технічне та господарське забезпечення діяльності Територіального управління та підрозділів, що належать до сфери його управління, шляхом реалізації функцій, покладених на Сектор.

2. Організація та координація роботи з питань правил і норм з охорони праці та пожежної безпеки у Територіальному управлінні, проведення вступних, первинних, повторних, позапланових і цільових інструктажів.

3. Організація обслуговування транспортних засобів Територіального управління.

4. Організація технічного обслуговування приміщень та технічних засобів і комунікацій.

5. Організаційне забезпечення структурних підрозділів Територіального управління озброєнням, боєприпасами, форменим одягом, знаками розрізнення та іншими матеріально-технічними засобами згідно із затвердженими нормами належності.

6. Ведення обліку матеріальних цінностей та відповідальність за їх збереження.

7. Організаційне забезпечення роботи уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель у Територіальному управлінні.

8. Організація матеріально-технічного забезпечення структурних підрозділів Територіального управління та участь у вирішенні соціально-побутових питань працівників.


Основні функції:

1. Підготовка в межах компетенції проєктів договорів щодо закупівлі товарів, отримання робіт і послуг, необхідних для виконання функцій Територіального управління.

2. Забезпечення, відповідно до укладених договорів, в межах компетенції Сектору, отримання матеріальних цінностей, їх зберігання та видачі самостійним структурним підрозділам Територіального управління.

3. Розробка документів організаційного та господарського характеру, проєктів доручень, наказів Територіального управління.

4. Участь у проведенні інвентаризації матеріальних цінностей відповідно до наказів Територіального управління.

5. Надання пропозицій щодо списання матеріальних цінностей, підготовка необхідних документів щодо їх списання.

6. Забезпечення контролю за переміщенням та збереженням матеріальних цінностей, що знаходяться в експлуатації самостійних структурних підрозділів Територіального управління.

7. Контроль за належним станом електропостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення в приміщеннях Територіального управління.

8. Здійснення контролю щодо обслуговування та ремонту обладнання, що використовується для охорони майна в приміщеннях Територіального управління.

9. Розробка плану розміщення працівників Територіального управління у службових приміщеннях.

10. Участь у плануванні поточного та капітального ремонту будівлі та приміщень, де розташоване Територіальне управління відповідно до вимог законодавства.

11. Ведення нагляду за належною якістю та дотриманням технологічних вимог при проведенні ремонтних робіт у приміщеннях Територіального управління.

12. Систематичне здійснення огляду приміщень Територіального управління.

13. Організація експлуатації транспортних засобів Територіального управління, їх укомплектування, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та підтримання належного технічного стану, здійснення контролю за зберіганням службових транспортних засобів.

14. Забезпечення раціонального використання паливно-мастильних матеріалів, а також здійснення контролю за їх раціональним витрачанням.

15. Здійснює заходи із забезпечення пожежної безпеки в адміністративній будівлі Територіального управління.

16. Організація використання технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки персоналу, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі виникнення пожеж, організація обслуговування автоматичних протипожежних систем, вогнегасників, систем протипожежного водопостачання, систем гасіння пожеж для успішного гасіння пожеж.

17. Участь в опрацюванні та перегляді нормативно-правових актів з охорони праці та пожежної безпеки.

18. Забезпечення участі в організації навчання і перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки працівників Територіального управління.

19. Організація та проведення з працівниками Територіального управління, щойно прийнятими на роботу, та іншими категоріями працівників (відвідувачів), відповідно до вимог чинного законодавства інструктажів щодо дотримання вимог, правил і норм з охорони праці та пожежної безпеки.

20. Участь у вивченні цінових пропозицій на ринку постачальників для закупівлі товарів, робіт і послуг.

21. Участь у роботі з оформлення матеріалів щодо нестачі, крадіжки коштів і матеріальних цінностей.

22. Здійснення підготовки та опрацювання пропозицій щодо:

1) прийняття у випадках, передбачених законодавством, рішень про передачу об'єктів державної власності, що належать до сфери управління Територіального управління, у комунальну власність, до сфери управління інших органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності;

2) прийняття у випадках, передбачених законодавством, рішень про передачу об'єктів державної власності, що належать до сфери управління Територіального управління, від одного підрозділу до іншого.

22. Участь у розгляді матеріалів за результатами проведення перевірок, ревізій та інвентаризації, наданні висновків за фактами виявлених порушень.

23. Опрацювання і візування проєктів наказів та інших видів розпорядчих документів Територіального управління з питань, що належать до компетенції Сектору.

24. Здійснення інших повноважень, передбачених законодавством.


Поштова адреса: вул. Решетилівська, 47, м. Полтава, Україна, 36007

Електронна адреса: poltava@esbu.gov.ua

Телефон: (0532) 56-63-93

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux