• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Доступ до публічної інформації

Шановні громадяни!

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, по телефону, електронною поштою) на вибір запитувача.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Запити на інформацію, розпорядником якої є Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Київській області, приймаються в робочий час з 09:00 до 18:00 (понеділок - четвер), з 09:00 до 16:45 (п’ятниця), напередодні святкових, неробочих днів - з 09:00 до 17:00 (понеділок - четвер), з 09:00 до 15:45 (п’ятниця), крім обідньої перерви з 13:00 до 13:45, за адресою: Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Київській області, вул. Святослава Хороброго, 3Б, м. Київ, 03151, тел. (044) 294 64 54.

У запиті на інформацію зазначаються:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштова адреса або адреса електронної пошти, а також контактний номер засобу зв’язку (за наявності);

2) загальний опис інформації або вид, назва, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит (якщо запитувачу це відомо);

3) підпис і дата (за умови подання запиту в письмовій формі).

Порядок забезпечення доступу до публічної інформації у Територіальному управлінні БЕБ у м. Києві та Київській області.

Запити на отримання публічної інформації електронною поштою до Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області подаються на електронну адресу: kyiv@esbu.gov.ua за формою: Форма для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою. 

Форма для подання запиту на отримання публічної інформації електронною поштою 

Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

Відшкодування запитувачами фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється відповідно до наказу ТУ БЕБ у м. Києві та Київській області від 02 листопада 2022 року № 54 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Київській області, та Порядку відшкодування цих витрат»

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Територіальне управління БЕБ у м. Києві та Київській області, та Порядку відшкодування цих витрат

Відмова та відстрочка у наданні публічної інформації

У задоволенні запиту на інформацію може бути відмовлено у випадках та порядку, передбачених статтею 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Оскарження дій чи бездіяльності органів державної влади та їх посадових осіб.

Скарги на рішення, дії чи бездіяльність з питань забезпечення доступу до публічної інформації розглядаються у порядку та строки, визначені Законом України «Про звернення громадян».

Відповідно до статті 16 Закону України «Про звернення громадян» що подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням – безпосередньо до суду.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux