• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Юридичний сектор


Основні завдання:

1. Організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства, інших нормативних актів ТУ БЕБ у Львівській області та його працівниками під час виконання покладених завдань і функціональних обов'язків.

2. Самопредставництво інтересів ТУ БЕБ у Львівській області, його посадових та службових осіб у судах без окремого доручення керівництва ТУ БЕБ у Львівській області, а також здійснення самопредставництва інтересів БЕБ (за наявності окремого доручення) у судах.

Основні функції:

1. Організовує та бере участь у забезпеченні правильного застосування законодавства під час самопредставництва інтересів ТУ БЕБ у Львівській області, його посадових та службових осіб у судах без окремого доручення керівництва ТУ БЕБ у Львівській області та самопредставництва інтересів БЕБ (за наявності окремого доручення) у судах.

2. Розробляє та бере участь у розробленні проектів наказів та інших документів з питань, що належать до компетенції ТУ БЕБ у Львівській області.

3. Перевіряє на відповідність законодавству та міжнародним договорам України проєкти наказів та інших документів, що подаються на підпис Керівнику ТУ БЕБ у Львівській області, проведення правової експертизи проєктів наказів, розпоряджень та надання висновків за результатами їх розгляду. Погоджує (візує) їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів ТУ БЕБ у Львівській області.

4. Перевіряє на відповідність чинному законодавству проєктів листів та інших документів, які подаються на підпис Керівнику ТУ БЕБ у Львівській області.

5. Проводить експертизу проєктів наказів з основної діяльності, кадрових питань та по особовому складу, розпоряджень ТУ БЕБ у Львівській області.

6. Переглядає разом із структурними підрозділами ТУ БЕБ у Львівській області накази та інші документи з питань, що належать до компетенції ТУ БЕБ у Львівській області, з метою приведення їх у відповідність із законодавством.

7. Розглядає проекти документів, які надійшли для погодження, з питань, що належать до компетенції ТУ БЕБ у Львівській області, та готує пропозиції до них.

8. Інформує Керівника ТУ БЕБ у Львівській області про необхідність вжиття заходів для внесення змін до наказів та інших документів, визнання їх такими, що втратили чинність, або скасування.

9. Розглядає заяви, скарги, запити фізичних та юридичних осіб, звернення та запити народних депутатів, запити на отримання публічної інформації.

10. Узагальнює практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції ТУ БЕБ у Львівській області, розробляє пропозиції щодо вдосконалення законодавчих актів, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів міністерств та в установленому порядку подає їх до БЕБ.

11. Сприяє правильному застосуванню актів законодавства про працю, а у разі невиконання або порушення їх вимог подає Керівнику ТУ БЕБ у Львівській області письмовий висновок з пропозиціями щодо усунення таких порушень.

12. Перевіряє стан правової роботи в ТУ БЕБ у Львівській області та подає пропозиції на розгляд Керівника ТУ БЕБ у Львівській області щодо її поліпшення, усунення недоліків у правовому забезпеченні діяльності ТУ БЕБ у Львівській області, вживає заходів до впровадження новітніх форм і методів діяльності Сектору, виконання актів Міністерства юстиції України.

13. Надає правові консультації працівникам та керівникам структурних підрозділів ТУ БЕБ у Львівській області щодо правильного застосування норм законодавства, а також роз’яснення застосування законодавства під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків.

14. Надає правові консультації працівникам ТУ БЕБ у Львівській області про їх права і свободи, порядок їх реалізації та відновлення у випадку їх порушення.

15. Організовує ведення претензійно-позовної та судової роботи, здійснює контроль за її проведенням.

16. Спільно із заінтересованими структурними підрозділами ТУ БЕБ у Львівській області розробляє проєкти договорів про закупівлю товарів, робіт чи послуг з урахуванням особливостей, визначених чинним законодавством, дає правову оцінку проектам таких договорів.

17. Організовує роботу, пов'язану з укладенням договорів (контрактів), бере участь у їх підготовці та здійсненні заходів, спрямованих на виконання договірних зобов'язань, забезпеченні захисту майнових прав і законних інтересів ТУ БЕБ у Львівській області, а також погоджує (візує) проєкти договорів за наявності погодження (візи) керівників заінтересованих структурних підрозділів.

18. Проводить разом із заінтересованими структурними підрозділами аналіз результатів господарської діяльності ТУ БЕБ у Львівській області, вивчає умови і причини виникнення непродуктивних витрат, порушення договірних зобов'язань, а також стан дебіторської та кредиторської заборгованості.

19. Аналізує матеріали, що надійшли від правоохоронних і контролюючих органів, результати позовної роботи, а також отримані за результатами перевірок, ревізій, інвентаризацій дані статистичної звітності, що характеризують стан дотримання законності ТУ БЕБ у Львівській області, готує правові висновки за фактами виявлених правопорушень та бере участь в організації роботи з відшкодування збитків.

20. Подає пропозиції Керівнику ТУ БЕБ у Львівській області про притягнення до відповідальності працівників, з вини яких заподіяна шкода.

21. Надає Юридичному департаменту БЕБ необхідні документи, інформацію, довідки, звіти про свою діяльність, інші матеріали, а також виконує в установленому порядку завдання та доручення надані Юридичним департаментом БЕБ.

22. Виконує інші функції в межах компетенції, що випливають із покладених на Сектор завдань.


Контакти:

Поштова адреса: вул. Левицького К., 67 м. Львів, 79017

Телефон: 068-153-05-25

Email: lviv@esbu.gov.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux