• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Відділ матеріально-технічного забезпечення


Основні завдання:

1. Організаційне, матеріально-технічне та господарське забезпечення діяльності Територіального управління та підрозділів, що належать до сфери його управління, шляхом реалізації функцій, покладених на Відділ.

2. Забезпечення, у межах компетенції Відділу, виконання разом з іншими структурними підрозділами Територіального управління актів Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, наказів БЕБ.

3. Організація та координація роботи з питань правил і норм з охорони праці та пожежної безпеки у Територіальному управлінні, проведення вступних, первинних, повторних, позапланових і цільових інструктажів.

4. Організація обслуговування транспортних засобів Територіального управління.

5. Організація технічного обслуговування приміщень та технічних засобів і комунікацій.

6. Організаційне забезпечення структурних підрозділів Територіального управління озброєнням, боєприпасами, форменим одягом, знаками розрізнення та іншими матеріально-технічними засобами згідно із затвердженими нормами належності.

7. Ведення обліку матеріальних цінностей та відповідальність за їх збереження.

8. Організаційне забезпечення роботи уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель у Територіальному управлінні.

9. Організація матеріально-технічного забезпечення структурних підрозділів Територіального управління та участь у вирішенні соціально-побутових питань працівників.

10. Забезпечення міжвідомчої взаємодії та взаємодії з центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Керівника, та/або визначеного ним заступника, з питань, що належать до компетенції Відділу.

Основні функції:

1. Готує в межах компетенції поректи договорів щодо закупівлі товарів, отримання робіт і послуг, необхідних для виконання функцій Відділу.

2. Забезпечує, відповідно до укладених договорів, в межах компетенції Відділу, отримання матеріальних цінностей, їх зберігання та видачу самостійним структурним підрозділам Територіального управління.

3. В межах компетенції, Відділ розробляє документи організаційного та господарського характеру, проєкти доручень, наказів Територіального управління.

4. Бере участь у проведенні інвентаризації матеріальних цінностей відповідно до наказів Територіального управління.

5. Надає пропозиції щодо списання матеріальних цінностей, готує необхідні документи щодо їх списання.

6. Забезпечує контроль за переміщенням та збереженням матеріальних цінностей, що знаходяться в експлуатації самостійних структурних підрозділів Територіального управління.

7. Контролює належний стан електропостачання, теплопостачання, водопостачання та водовідведення в приміщеннях Територіального управління.

8. Здійснює контроль щодо обслуговування та ремонту обладнання, що використовується для охорони майна в приміщеннях Територіального управління.

9. Розробляє план розміщення працівників Територіального управління у службових приміщеннях.

10. Бере участь у плануванні поточного та капітального ремонту будівлі та приміщень, де розташоване Територіальне управління відповідно до вимог законодавства.

11. Веде нагляд за належною якістю та дотриманням технологічних вимог при проведенні ремонтних робіт у приміщеннях Територіального управління.

12. Систематично здійснює огляд приміщень Територіального управління.

13. Організовує експлуатацію транспортних засобів Територіального управління, їх укомплектування, забезпечення паливно-мастильними матеріалами та підтримання належного технічного стану, здійснює контроль за зберіганням службових транспортних засобів.

14. Забезпечує раціональне використання паливно-мастильних матеріалів, а також здійснює контроль за їх раціональним витрачанням.

15. Здійснює заходи із забезпечення пожежної безпеки в адміністративній будівлі Територіального управління.

16. Організовує використання технічних засобів, спрямованих на запобігання пожежам, забезпечення безпеки персоналу, зниження можливих майнових втрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі виникнення пожеж, організація обслуговування автоматичних протипожежних систем, вогнегасників, систем протипожежного водопостачання, систем гасіння пожеж для успішного гасіння пожеж.

17. Бере участь в опрацюванні та перегляді нормативно-правових актів з охорони праці, цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

18. Забезпечує участь в організації навчання і перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки працівників Територіального управління;

19. Організовує та проводить з працівниками Територіального управління, щойно прийнятими на роботу, та іншими категоріями працівників (відвідувачів), відповідно до вимог чинного законодавства інструктажі щодо дотримання вимог, правил і норм з охорони праці та пожежної безпеки;

20. Бере участь у вивченні цінових пропозицій на ринку постачальників для закупівлі товарів, робіт і послуг.

21. Бере участь у роботі з оформлення матеріалів щодо нестачі, крадіжки коштів і матеріальних цінностей.

22. Здійснює підготовку та опрацювання пропозицій щодо:

1) прийняття у випадках, передбачених законодавством, рішень про передачу об'єктів державної власності, що належать до сфери управління Територіального управління, у комунальну власність, до сфери управління інших органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності;

2) прийняття у випадках, передбачених законодавством, рішень про передачу об'єктів державної власності, що належать до сфери управління Територіального управління, від одного підрозділу до іншого; 

23. Бере участь у розгляді матеріалів за результатами проведення перевірок, ревізій та інвентаризації, наданні висновків за фактами виявлених порушень.

24. Опрацьовує і візує проєкти наказів та інших видів розпорядчих документів Територіального управління з питань, що належать до компетенції Відділу.

25. Виконує інші функції, передбачені законодавством.

Контакти:

Поштова адреса: вул. Левицького К., 67 м. Львів, 79017

Телефон: 068-153-05-25

Email: lviv@esbu.gov.ua

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux