• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Навчальні візити

Навчальний візит до Литовської Республіки

З 9 по 16 липня 2022 року представники БЕБ здійснили навчальний візит до Литовської Республіки, під час якого ознайомилися зі специфікою діяльності Митного Департаменту при Міністерстві фінансів Литовської Республіки, Державної податкової інспекції при Міністерстві фінансів Литовської Республіки та Служби розслідування фінансових злочинів при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки.

Мета візиту - вивчити інституційне становлення органів, специфіку обміну інформацією між ними, нормативно-правове регулювання, досвід європейської інтеграції, перейняти досвід з розслідування міжнародних злочинів та обмінятися професійним досвідом задля більш ефективної роботи Бюро економічної безпеки України.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/analityky-ta-detektyvy-beb-pereimaiut-krashchyi-ievropeiskyi-dosvid-z-rozsliduvannia-ekonomichnykh-zlochyniv

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/beb-vtiliuvatyme-u-svoii-roboti-naikrashchi-ievropeiski-metodyky-ta-praktyky

Візит представників БЕБ до Латвійської Республіки

З 30 липня по 05 серпня 2022 року відбувся навчальний візит представників БЕБ до Латвійської Республіки, під час якого відбувся обмін досвідом із специфікою діяльності Служби державних доходів Латвійської Республіки.

Під час візиту було напрацювано алгоритми взаємодії із компетентними органами країн ЄС, приєднання БЕБ до активної співпраці з мережею державних інституцій країн-членів ЄС, за якими закріплене питання забезпечення економічної безпеки, а також використання аналітичних інструментів в аналізі та розслідуванні порушень у сфері економіки.

Представники БЕБ ознайомилися з досвідом роботи латвійських колег на основі практичних кейсів щодо спільних розслідувань економічних злочинів, зокрема, щодо протидії незаконному виведенню коштів з України та їх повернення.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/beb-nalahodzhuie-vzaiemodiiu-z-ievropeiskymy-kolehamy 

Візит  до Португальської Республіки 

З 29 серпня по 05 вересня 2022 року відбулося відрядження керівника Управління міжнародного співробітництва БЕБ до Португальської Республіки з метою участі у міжнародній конференції «Estoril Conferences 2022».

На конференції, в якій взяли участь нинішні та колишні керівники держав, науковці, лідери думок, бізнесмени та понад дві тисячі студентів з провідних бізнес шкіл світу, українська сторона намагалася донести світовій спільноті важливість посилення економічної підтримки та об’єднання міжнародних сил задля спільної перемоги над агресором.

Також під час візиту було проведено низку зустрічей, зокрема з представниками Комітету з питань бюджетної та фінансової політики Асамблеї Парламенту Португалії та керівництвом Юридичної поліції Португальської Республіки, на якій було презентовано основні задання БЕБ та обговорено деталі майбутньої спільної взаємодії. Зокрема, було досягнуто попередніх домовленостей щодо двосторонньої співпраці про обмін досвідом з проведення розслідувань економічних злочинів з Юридичною поліцією Португальської Республіки.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/rezultatyvnist-sanktsii-zalezhyt-vid-efektyvnoi-mizhnarodnoi-spivpratsi

Візит  до Бельгійської  Республіки 

З 04 серпня по 05 жовтня 2022 року відбулося відрядження керівника Управління міжнародного співробітництва БЕБ у місто Брюссель (Бельгійська  Республіка) з метою участі у конференції «2022 AFCOS Conferece».

Під час участі у конференції була проведена зустріч із представником Казначейства Міністерства фінансів Королівства Бельгії, відповідальним за напрям санкційного контролю та блокування російських активів, підсанкційних юридичних та фізичних осіб - Вернером Ван Ноппеном. Сторони домовилися про напрацювання алгоритму взаємодії у проведені спільних розслідувань в цьому напрямі, виявленні, блокуванні та передачі на користь Україні активів рф та рб, в межах компетенції Бюро економічної безпеки України. 

Також представник БЕБ зустрівся із керівництвом Адміністрації публічних фінансів Королівства Бельгії - Нілсом Ондербеке (представник підрозділу по боротьбі із шахрайством Адміністрації публічних фінансів), Жаном-Франсуа Вандермюленом (керівник Спеціальної податкової інспекції Адміністрації публічних фінансів) та Аннелісою Лєвенс (радниця президента Адміністрації публічних фінансів Бельгії з питань міжнародного співробітництва). Сторони домовилися про обмін оперативною інформацією між БЕБ та спеціальною податковою інспекцією, в межах податкових розслідувань з махінацій та шахрайства відповідно до повноважень БЕБ. 

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/spilni-rozsliduvannia-shchodo-rosiiskykh-aktyviv-z-makhinatsii-ta-shakhraistva-obmin-operatyvnoiu-informatsiieiu-ta-partnerstvo-z-realizatsii-proiektiv-rezultaty-zustrichi-beb-z-belhiiskymy-kolehamy

Візит представників БЕБ до Латвійської Республіки

З 05 жовтня по 06 жовтня 2022 року відбулася участь представників БЕБ у Щорічній міжнародній конференції по боротьбі з відмивання з відмивання коштів у місті Юрмала, Латвійська Республіка. 

Зазначений захід був організований Державною поліцією Латвії у рамках програми Фінансового механізму європейської економічної зони на 2014 – 2021 рр. з метою посилення міжнародної співпраці в цьому напрямку.

У конференції брали участь представники Латвії, США, Канади, Нідерландів, Великої Британії, Ісландії, Молдови та України. Правоохоронці, прокурори, експерти неурядових організацій, та представники Ради іноземних інвесторів вивчали поточні тенденції та методологію, а також обмінювалися практичними підходами з розслідування та притягнення до відповідальності за відмивання коштів.  

Участь представників БЕБ в зазначеній конференції дала можливість репрезентувати новостворений орган, його функції та сферу повноважень для інших учасників заходів, а також встановити робочі контакти з представниками компетентних органів Канади, Молдови, Ісландії, Латвії та Нідерландів з метою подальшого розвитку співпраці, у частині вивчення досвіду та обміну інформацією. 

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/potochni-tendentsii-metodolohiiu-ta-praktyky-borotby-z-vidmyvanniam-koshtiv-obhovoryly-predstavnyky-pravookhoronnykh-orhaniv-u-iurmali  

Візит  до Польської Республіки 

З 06 листопада по 10 листопада 2022 року відбулося відрядження представника БЕБ до Республіки Польща (місто Варшава)  з метою участі у заході  «Глобальний саміт з питань боротьби з незаконною торгівлею: Центральна та Східна  Європа».

Захід був присвячений питанням подолання незаконної торгівлі у Центральній та Східній Європі, посилення співробітництва у цьому напрямі, подолання незаконної торгівлі у віртуальному вимірі, скорочення попиту на заборонені товари, ознайомлення зі статистичними даними щодо обсягів незаконної торгівлі у країнах Центральної та Східної Європи. Також обговорювалися питання боротьби з примусовою працею та подальші спільні кроки із зазначених питань на період до 2030 року.

Представник БЕБ, за результатами зустрічі з керівництвом Бюро міжнародної співпраці Національної поліції Республіки Польща, домовився про підготовку та проведення навчальних програм та серії тренінгів для співробітників БЕБ з питань, що належать до компетенції Національної поліції Республіки Польща. Також обговорювалися практичні аспекти координації дій та використання нових практик у боротьбі із організованими злочинними групами.

Детальніше:https://esbu.gov.ua/news/beb-rozshiryuye-spivpracyu-z-kompetentnimi-organami-respubliki-polshcha

Візит  до Республіки Молдова 

З 08 листопада по 10 листопада 2022 року відбулося відрядження працівників БЕБ до міста Кишинів, Республіки Молдова,  з метою участі у засіданні Спеціальної групи з протидії незаконному обігу тютюнових виробів. 

У Кишиневі, співробітники Бюро економічної безпеки України, правоохоронних органів Республіки Молдова, Польщі, Румунії, SELEC, Europol, OLAF та представники приватного сектору дослідили вплив війни Росії на незаконний обіг тютюнової продукції.

На зустрічі учасники обговорили існуючі нелегальні ринки тютюнових виробів, представники агентств ЄС поінформували про результати та найефективніші методи боротьби з нелегальним виробництвом сигарет, розглянули заходи боротьби з нелегальною торгівлею. Під час засідання представники українських та молдавських відомств поділилися інформацією про нещодавно ліквідовані об’єкти нелегального виробництва сигарет у своїх країнах.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/novi-tendenciyi-u-nezakonnij-torgivli-tyutyunovimi-virobami


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux