• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Навчальні візити

Навчальний візит до Литовської Республіки

З 9 по 16 липня 2022 року представники БЕБ здійснили навчальний візит до Литовської Республіки, під час якого ознайомилися зі специфікою діяльності Митного Департаменту при Міністерстві фінансів Литовської Республіки, Державної податкової інспекції при Міністерстві фінансів Литовської Республіки та Служби розслідування фінансових злочинів при Міністерстві внутрішніх справ Литовської Республіки.

Мета візиту - вивчити інституційне становлення органів, специфіку обміну інформацією між ними, нормативно-правове регулювання, досвід європейської інтеграції, перейняти досвід з розслідування міжнародних злочинів та обмінятися професійним досвідом задля більш ефективної роботи Бюро економічної безпеки України.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/analityky-ta-detektyvy-beb-pereimaiut-krashchyi-ievropeiskyi-dosvid-z-rozsliduvannia-ekonomichnykh-zlochyniv

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/beb-vtiliuvatyme-u-svoii-roboti-naikrashchi-ievropeiski-metodyky-ta-praktyky

Візит представників БЕБ до Латвійської Республіки

З 30 липня по 05 серпня 2022 року відбувся навчальний візит представників БЕБ до Латвійської Республіки, під час якого відбувся обмін досвідом із специфікою діяльності Служби державних доходів Латвійської Республіки.

Під час візиту було напрацювано алгоритми взаємодії із компетентними органами країн ЄС, приєднання БЕБ до активної співпраці з мережею державних інституцій країн-членів ЄС, за якими закріплене питання забезпечення економічної безпеки, а також використання аналітичних інструментів в аналізі та розслідуванні порушень у сфері економіки.

Представники БЕБ ознайомилися з досвідом роботи латвійських колег на основі практичних кейсів щодо спільних розслідувань економічних злочинів, зокрема, щодо протидії незаконному виведенню коштів з України та їх повернення.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/beb-nalahodzhuie-vzaiemodiiu-z-ievropeiskymy-kolehamy 

Візит  до Португальської Республіки 

З 29 серпня по 05 вересня 2022 року відбулося відрядження керівника Управління міжнародного співробітництва БЕБ до Португальської Республіки з метою участі у міжнародній конференції «Estoril Conferences 2022».

На конференції, в якій взяли участь нинішні та колишні керівники держав, науковці, лідери думок, бізнесмени та понад дві тисячі студентів з провідних бізнес шкіл світу, українська сторона намагалася донести світовій спільноті важливість посилення економічної підтримки та об’єднання міжнародних сил задля спільної перемоги над агресором.

Також під час візиту було проведено низку зустрічей, зокрема з представниками Комітету з питань бюджетної та фінансової політики Асамблеї Парламенту Португалії та керівництвом Юридичної поліції Португальської Республіки, на якій було презентовано основні задання БЕБ та обговорено деталі майбутньої спільної взаємодії. Зокрема, було досягнуто попередніх домовленостей щодо двосторонньої співпраці про обмін досвідом з проведення розслідувань економічних злочинів з Юридичною поліцією Португальської Республіки.

Детальніше: https://esbu.gov.ua/news/rezultatyvnist-sanktsii-zalezhyt-vid-efektyvnoi-mizhnarodnoi-spivpratsi

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux