• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі дизельне паливо 24.11.2023

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

 

Дизельне паливо ДП-Євро 5 для генератора 

 

1. Ідентифікатор закупівлі: 

UA-2023-11-23-007055-a *

2. Назва предмету закупівлі: 

Дизельне паливо ДП-Євро 5 для генератора (ДК 09130000-9 – Нафта і дистиляти)

3. Обсяги закупівлі:

5170 літрів

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до наявного генератору, який експлуатується в Бюро економічної безпеки України оскільки саме цей вид палива використовуються ним, а також за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають вимогам і потребам замовника. При цьому, предмет закупівлі повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927) та/або ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» в частині бензину, дизельного палива. В частині газу скрапленого нафтового, предмет закупівлі повинен відповідати ДСТУ EN 589:2017 «Палива автомобільні. Газ нафтовий скраплений. Технічні вимоги та методи контролювання».

У разі застосування талонів, їх номінал має становити «10 літрів» та «20 літрів».

Строк дії талонів/паливних карток становить – не менше 12 місяців з дати активації талонів/паливних карток.

Учасник має підтвердити знаходження не менше 1 (однієї) власної або партнерської АЗС у кожному обласному адміністративному центрі України (крім тимчасово окупованих територій) та/або із радіусом віддалення від такого обласного адміністративного центру не більше ніж на 10 км та надати перелік таких АЗС у складі тендерної пропозиції з зазначенням назви АЗС або бренду, та адрес їх розташування.

Для Херсонського регіону достатньо наявності не менше 1 (однієї) власної або партнерської АЗС у межах міста Херсон та/або Херсонської області.

Учасник має підтвердити знаходження не менше 1 (однієї) власної або партнерської АЗС біля кожного з місць дислокації транспорту Замовника на відстані не більше 5 км та надати перелік таких АЗС у складі тендерної пропозиції з зазначенням назви АЗС або бренду, та адрес їх розташування.


 5. Розмір бюджетного призначення: 

Розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» та передбачений в розрахунку видатків загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Керівництво та управління у сфері економічної безпеки» (КПКВК 6491010) Бюро економічної безпеки України на 2023 рік за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість закупівлі Дизельне паливо ДП-Євро 5 для генератора за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 (CPV) 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» становить 299 860,00 грн. та визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни на подібні товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі за посиланням: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/tm/, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції (https://wog.ua/ua/fuels/, https://www.okko.ua/fuels, https://www.klo.ua/), спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс - листах, в електронній системі закупівель «Prozorro».


* Закупівля здійснюється централізованою закупівельною організацією ДУ «Професійні закупівлі» в інтересах Замовника відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» зі змінами та Регламенту взаємодії між централізованою закупівельною організацією та замовником, що зобов’язаний здійснювати закупівлі через централізовану закупівельну організацію, затвердженого наказом Державної установи «Професійні закупівлі» від 30.05.2023 № 6

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux