• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі бензин від 14.11.2023

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 

(відповідно до пункту 4постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

 

Бензин автомобільний А-95 

 

1. Ідентифікатор закупівлі: 

UA-2023-11-10-012985-a *

2. Назва предмету закупівлі: 

Бензин автомобільний А-95 (ДК 021:2015 – 09130000-9 – «Нафта і дистиляти»).

3. Обсяги закупівлі:

5170 літрів

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до наявних транспортних засобів, які експлуатуються в Бюро економічної безпеки України оскільки саме цей вид палива використовуються транспортними засобами замовника, а також за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають вимогам і потребам замовника. При цьому, якість бензину повинна відповідати екологічним нормам ЄВРО – 5, Державним стандартам України, технічним вимогам заводу виробника та вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Придбання палива буде здійснюватися на умовах отримання палива за талонами та/або паливними картками (номінал – «літри») на АЗС.

У разі застосування талонів, їх номінал має становити «10 літрів» та «20 літрів»

Строк дії талонів - має становити не менше 12 місяців з моменту їх передачі Замовнику/Покупцю.

Учасник має підтвердити знаходження не менше 1 (однієї) власної або партнерської АЗС у кожному обласному адміністративному центрі України (крім тимчасово окупованих територій) та/або із радіусом віддалення від такого обласного адміністративного центру не більше ніж на 10 км та надати перелік таких АЗС у складі тендерної пропозиції з зазначенням назви АЗС або бренду, та адрес їх розташування.
Для Херсонського регіону достатньо наявності не менше 1 (однієї) власної або партнерської АЗС у межах міста Херсон та/або Херсонської області.

Крім того, хоча б одна власна або партнерська АЗС має находитись на відстані не більше 5 км (по проїжджій частині) від місць дислокації транспорту Замовника/Покупця (04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 31).

 5. Розмір бюджетного призначення: 

Розмір бюджетного призначення визначено Законом України «Про Державний бюджет України на 2023 рік» та передбачений в розрахунку видатків загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Керівництво та управління у сфері економічної безпеки» (КПКВК 6491010) Бюро економічної безпеки України на 2023 рік за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

6. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість закупівлі бензину автомобільного А-95 за кодом національного класифікатора України ДК 021:2015 (CPV) 09130000-9 – «Нафта і дистиляти» становить 299 860,00 грн. та визначена відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275, а саме: шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціни на подібні товари, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі за посиланням: https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/tm/, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції (https://wog.ua/ua/fuels/, https://www.okko.ua/fuels, https://www.klo.ua/), спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс - листах, в електронній системі закупівель «Prozorro».


* Закупівля здійснюється централізованою закупівельною організацією ДУ «Професійні закупівлі» в інтересах Замовника відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 846-р «Про визначення державної установи «Професійні закупівлі» централізованою закупівельною організацією» зі змінами та Регламенту взаємодії між централізованою закупівельною організацією та замовником, що зобов’язаний здійснювати закупівлі через централізовану закупівельну організацію, затвердженого наказом Державної установи «Професійні закупівлі» від 30.05.2023 № 6

 

 

 

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux